Zaključno srečanje – 2. starostno obdobje

Športne igre s starši

V ponedeljek smo preživeli lep, športno obarvan popoldan s starši. Za športno druženje smo se odločili, saj smo v okviru projekta Simbioza giba želeli združiti več generacij v športnih aktivnostih.  Skupaj smo se dodobra ogreli in naše telo pripravili na različne izzive. Starše, brate, sestre, babice in dedke in še koga je čakalo devet postaj, katere so bile opremljene z različnimi zabavnimi izzivi. Naloge so morali otroci in odraslih opravljati skupaj, kar je poskrbelo za veliko zabave. Skupaj so premagovali ovire na poligonu, prenašali krpice in jih obešali, prenašali riževe vrečke na glavi, tenis žogo na žlici čez ovire, prenesli žogo iz enega vedra v drugo tako, da je par imel zvezano nogo skupaj, v samokolnici prevažali otroka z balonom in ciljali na koš. Otroci so z iskricami v očeh in s širokim nasmeškom opazovali svoje sotekmovalce, kako so se kosali z nalogo, se smejali in uživali v igrah. Hkrati pa so s pravo mero tekmovalnosti zbirali žige po opravljenih nalogah in si prislužili medaljo in jabolko.

Zapisala Simona Stajan

GALERIJA FOTOGRAFIJ