Novičke – enota Sv. Duh na Ostrem vrhu

Ob posebnih dnevih in tednih teče življenje v vrtcu drugače kot vsak dan. Načrtujemo jih v tednu otroka, v prazničnem času v decembru, pred državnimi prazniki, v povezavi s posebnimi dnevi in tedni, ki jih načrtujemo skupaj s šolo, ter v sodelovanju z zunanjimi institucijami. Otroci se še posebej razveselijo dnevov, ki so namenjeni druženju z družinskimi člani in sodelovanju s starši. Za vse nas pa so zelo pomembne prireditve, namenjene predstavitvi našega dela.

Preko spodnjih povezav lahko dostopate do galerije s fotografijami. Galerija je zaščitena z geslom, ki ga prejmete od vzgojiteljice vašega otroka. Vabimo vas, da skupaj z otroki spremljate objave.

 

Skupne dejavnosti, dogodki, prireditve, posebni dnevi in tedni v vrtcu – šolsko leto 2023/2024