Novičke – enota Selnica ob Dravi

Ob posebnih dnevih in tednih teče življenje v vrtcu drugače kot vsak dan. Načrtujemo jih v tednu otroka, v prazničnem času v decembru, pred državnimi prazniki, v povezavi s posebnimi dnevi in tedni, ki jih načrtujemo skupaj s šolo, ter v sodelovanju z zunanjimi institucijami. Otroci se še posebej razveselijo dnevov, ki so namenjeni druženju z družinskimi člani in sodelovanju s starši. Za vse nas pa so zelo pomembne prireditve, namenjene predstavitvi našega dela.

Preberite si članke o dejavnostih, dogodkih in prireditvah, v katerih sodelujemo skupaj, bodisi skupine 1. starostnega obdobja, skupine 2. starostnega obdobja ali vsi skupaj. Včasih se nam pridružijo tudi otroci iz podružnične enote Sv. Duh na Ostrem vrhu.

Preko spodnjih povezav lahko dostopate do galerije s fotografijami. Galerija je zaščitena z geslom, ki ga prejmete od vzgojiteljice vašega otroka. Vabimo vas, da skupaj z otroki spremljate objave.

 

Skupne dejavnosti, dogodki, prireditve, posebni dnevi in tedni v vrtcu – šolsko leto 2023/2024