Zaključni izlet na posestvu Valdek

Za zaključni izlet smo se skupine 2. starostnega obdobja z avtobusom odpravile v Jarenino na Posestvo Valdek. Valdek je ljubiteljska družinska kmetija, ki nam je ponudila prostor za druženje z različnimi živalmi. Družili smo se z lamami, hranili alpake, se igrali z osli in spoznali konje. Ogledali smo si ovce, race, kokoši. Po posestvu so nas spremljale prijazne koze, pujski pa se niso pustili motiti in so sladko počivali v svoji hiši. Prijazna Ana nam je predstavila, opisala in pokazala rokovanje z živalmi ter vedela prav vsako ime živali, ki živijo na njihovi kmetiji.

Na Posestvu Valdek so nam omogočili pristno doživetje druženja s prijaznimi in radovednimi živalmi, ki živijo v razmerah, ki so prijetne za vse. Zaključni izlet nam bo ostal v lepem spominu.

Zapisala: Naja Verhovčak

GALERIJA FOTOGRAFIJ