Teden ustvarjalnosti v 2. st. obdobju

Oddelki drugega starostnega obdobja smo v tednu ustvarjalnosti ustvarjali za natečaj pod naslovom Pomlad neke mladosti in se družili z upokojenimi uslužbenkami pod okriljem projekta Otroštvo podaja roko modrosti. Upokojenke so obiskale skupine otrok, jim prebrale zanimivo slikanico z zimsko tematiko in se z otroki prijetno družile. Prisluhnile so njihovemu petju in sodelovale v njihovi igri. Skupaj smo preživeli prijeten del dopoldneva. Otroci skupin Sončki, Raziskovalci in Astronavti so sodelovali tudi v Tednu pisanja z roko. Trudili so se zapisati besede v okviru svojih zmožnosti. Primerjali in opazovali so raznolikost pisave. Seveda pa ob vseh dejavnostih nismo pozabili na zimske radosti. Z veseljem smo izkoristili zasnežene hribčke v okolici našega vrtca in jih dobro zgladili.

Zapisala: vzgojiteljica Simona Stajan

GALERIJA FOTOGRAFIJ – Teden ustvarjalnosti

GALERIJA FOTOGRAFIJ – Teden pisanja z roko