SLOVO OD MINI MATURANTOV

Šolsko leto se izteka, zato se poslovimo tudi od otrok, ki odhajajo v šolo. Dobili smo se v parku pred šolo, kjer smo naredili špalir, mini maturanti pa so slovesno prikorakali ob koračnici čez park. S seboj so prinesli tudi ključ, ki so ga želeli predati mlajši generaciji, in so zato sestavili izzive. Najprej so mini maturanti pokazali, kako znajo pet in plesati, mlajši pa so jim morali to vrniti. Starejši so zapeli in zaplesali Jaz grem rad v šolo, mlajši pa so jim vrnili s plesom Avtobus in s petjem pesmi Cik-Cak. Ko so pokazali svoje spretnosti s petjem in plesom, se je začel lov na ključ. Mini maturanti so mlajšim otrokom skrili ključ ter jim predali zemljevid do njega. Zemljevid jih je vodil do ključa, ki so ga mlajši otroci našli, predšolski pa so dokazali, da so pripravljeni na vstop v šolo.

Povezava do videoposnetka: Mini maturantje.

 Zapisala: Naja Verhovčak

GALERIJA FOTOGRAFIJ