SAPRAMIŠKE: Jesenski pohod

V četrtek, 22. 9., smo prišli v vrtec v športni opremi in prinesli s seboj plastenke z vodo, saj smo se odpravili na naš prvi pohod v tem letu. S seboj smo povabili tudi go. Slavico, s katero se bomo družili v okviru projekta Otroštvo podaja roko modrosti. Da nam je šla pot ob cesti v hrib lažje, smo si pomagali s petjem. Ko pa smo na tleh zagledali prve kostanje, nas je utrujenost povsem minila. V gozdu smo videli različne gobe in se dogovorili, da jih bomo samo gledali. Opazili smo tudi, da je listje že začelo odpadati z dreves. Po sadni malici v naravi smo se z Janževe gore vrnili po gozdni poti in ob tem zelo spretno lovili ravnotežje. Ko smo prispeli v idilično dolino, smo je del pretekli in se tako še dodatno naužili svežega zraka. Prehodili smo 3,6 km in se v  vrtec vrnili utrujeni, a polni lepih vtisov.

 

Skupina: Sapramiške (3-4 leta)

Vzgojiteljici: Ladislava Milošević in Darija Možič

Zapisala: Ladislava Milošević, OŠ Selnica ob Dravi – Vrtec Kobanček