PIKAPOLONICE: Raziskujemo gozd

V sredo, 14. 9., smo se skupaj z otroki odpravili do Janževe Gore. Preden smo lahko stopili v gozd, smo morali rešiti gozdno uganko. Bila je zelo težka, vendar smo jo kot pravi raziskovalci uspeli razvozlati. Pot smo nadaljevali do naslednje postaje, kjer nas je pričakala nova naloga. Pričakala nas je škatla, katera nam je slikovno narekovala katere gozdne materiale moramo poiskati. Tudi to nalogo smo uspešno opravili in pot nadaljevali do naslednje postaje ter ponovno novega izziva. Tokrat nas je pričakala barvna paleta na kateri smo morali poiskati gozdne materiale zelenih, rumenih, rdečih in rjavih barv. Uspešno smo opravili vse naloge in se na vrhu Janževe Gore posladkali z banano.  

 

Skupina: Pikapolonice (3-5 let)

Vzgojitelja: Urška Mlakar in Aleksander Tertinek

Zapisala: Urška Mlakar, OŠ Selnica ob Dravi – enota Vrtec Kobanček