NOVIČKE – obisk Dedka Mraza

stari, dobri dedek Mraz.

Joj, že prišel je med nas
stari, dobri dedek Mraz.

V petek,17. 12. 2021, je otroke v enoti Selnica ob Dravi obiskal dedek Mraz. Otroci so dedka Mraza pričakali na igrišču.

Otroke 1. starostnega obdobja je dedek Mraz obiskal na njihovih terasah, otroke 2. starostnega obdobja pa je presenetil v parku šole.

Vse skupine so se na srečanje zelo dobro pripravile. Otroci so dedku Mrazu zapeli veliko pesmic, povedali precej deklamacij, ga presenetili z igranjem na improvizirane instrumente, ob njem so zarajali, zaplesali ter ga toplo objeli. Dedek Mraz pa je vse otroke razveselil z “zdravimi” paketki za skupino (mandarine, krhlji suhih jabolk, brusnice).

Dedek Mraz se je otrok zelo razveselil. Prav tako so se otroci razveselili njega. Tudi najmlajši so bili zelo pogumni in so ga z zanimanjem opazovali.

Če želite prisluhniti pesmi o dedku Mrazu – kliknite TUKAJ.