NOČ V VRTCU (17. in 18. 11. 2023)

Vzgojiteljici Srebrne in Zlate skupine sva za predšolske otroke pripravili dogodek Noč v vrtcu, ki je potekal od petka, 17.11., do sobote, 18. 11. 2023. Dogodka se je udeležilo kar 38 otrok.

Starši so v petek ob 17.30 otroke ponovno pripeljali v vrtec. Pripravili smo si naglavne svetilke in se odpravili na »nočni pohod« po Selnici. Po pohodu smo si v gospodinjski učilnici sami pripravili večerjo – obložene kruhke. Pri večerji so otroci dobili vstopnice za ogled risanke v kinodvorani, katero smo pripravili v igralnici Zlate skupine. Ob vhodu v kinodvorano je vsak otrok dobil še kokice, tako da smo si pričarali odlično vzdušje. Otroci so si umili zobe in se preoblekli v pižame. Ko so že mislili, da je čas za spanje, smo na hodnik prinesli zvočnik in sledila je modna revija pižam. Vsi so se sprehodili po modni pisti in se predstavili v čudovitih pižamah. Po pravljici so vsi otroci utrujeni takoj zaspali. Zjutraj smo si v gospodinjski učilnici privoščili sladek zajtrk in nato so otroci navdušeni in polni vtisov odšli domov. Vzgojiteljici sva zelo ponosni na otroke, saj so bili vsi zelo pogumni in samostojni.

Zapisala: Tanja Lepej

 

GALERIJA FOTOGRAFIJ