KURENTOVANJE pri podjetju Soven

V petek, 17. 2., nas je podjetje Soven povabilo na ogled kurentov. Medtem ko smo čakali na njihov prihod, nam je gospod iz podjetja prijazno predstavil in razkazal, s čim vse se podjetje ukvarja in kaj vse se prideluje iz ovčje volne. Nato pa so prispeli. Prvi v skupini se je predstavil gospod z bičem, sledila pa jim je skupina kurentov, tako majhnih kot velikih. V njihovi sredini je bila tudi babica. Otroci so jih z navdušenjem opazovali, kasneje so jih tudi pobožali in se z njimi pogovarjali. Kljub razkritju in pogovoru je večina v njih še naprej zrla s kančkom strahu, predvsem pa z veliko mero navdušenja. Bil je čudovit dopoldan in krasna popestritev našega obiska podjetja.

Kratek posnetek dogodka.

Zapisala: vzgojiteljica Simona Stajan

GALERIJA FOTOGRAFIJ