ETM – enota Sv. Duh na Ostrem vrhu

Tudi na podružnični šoli in vrtcu Sv. Duh na Ostrem vrhu so bili aktivno vključeni v EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI. V četrtek , 22. 9. 2022, je bilo parkirišče pred šolo in vrtcem prazno. Prav vsi so pot do šole ali del poti premagali peš ali s kolesom. Že v zgodnjih jutranjih urah so se malčki v spremstvu vzgojiteljice in šolarjev odpravili peš od kombija do šole. Kombi je v četrtek otroke odložil na vasi. Nekateri otroci so prišli peš od doma skupaj s starši. Najdaljšo pot brez avtomobila je prevozil gospod Srnko. Ta je svojega sina, kljub nizkim temperaturam, v  vrtec pripeljal s kolesom po 5 km dolgi cesti, ki se vije pretežno skozi gozd. Malčki so na temo DAN BREZ AVTOMOBILA ustvarjali tudi v gozdu. Učenci so se v oddelku OPB urili v varni in spretni vožnji s skiroji. 

 

GALERIJA FOTOGRAFIJ