ASTRONAVTI: Septembrski utrinki

SEPTEMBER

Prvi teden

Skupaj z otroki smo odšli v gozd, kjer smo izvedli gozdno telovadbo. Iskali smo različne prepreke in razločne možnosti gibanja. Urili smo hojo v hrib, tek, plezanje, seskok, prestopanje hoja pod oviro in še in še.

Drugi teden

Ob gozdnem sprehodu smo opazovali naravo in naštevali znanilce jeseni. Našli smo barvno paleto različnega listja, veliko gob in že marsikje kakšno kostanjevo ježico in kostanje. Primerjali veje smreke in bora.

 Tretji teden

Skupaj z prijatelji iz skupine Astronavtov smo odšli v gozd in se igrali gozdno matematiko. Primerjali smo dolžine in razvrščali.

Četrti teden

Odpravili smo se v gozd, kjer smo iskali primerna naravna sredstva ki bi jih lahko uporabili kot telovadne rekvizite. Spotoma smo zbrali kar nekaj kilometrov in tudi kostanjev, katere si bomo skuhali v sredo, v tednu otroka in se skupaj imeli dobro.