DOBRODELNA PRIREDITEV, 16. 9. 2023

V soboto, 16. 9. 2023, je potekal drugi dobrodelni dogodek, kjer smo zbirali denar za opremo novega vrtca. 

Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili nastopajočim otrokom iz vrtca in njihovim staršem za nakup vstopnice ter vsem selniškim kulturnim društvom, ki so sodelovali v programu. Zahvalili bi se tudi vsem, ki ste na bazarju našli kaj zase ali ob koncu predstave zase našli prav posebno sliko. Posebna zahvala gre KD PAVZA za celotno organizacijo prireditve.

Verjamemo, da je vsak prisoten odnesel domov dragocen spomin, ali je bilo to uživanje v predstavi, izdelek iz bazarja ali slika umetnikov Likovne sekcije KD PAVZA.

Z vašo pomočjo smo zbrali znesek: 3432,90 eur.

Ponovno smo dokazali, da s skupnimi močmi zmoremo veliko.

Več si lahko preberete v naših novičkah, kjer so dodane tudi fotografije, na tej povezavi: Dobrodelna prireditev