1. teden; skupina Ježki

Pozdravljeni.
Pošiljam vam nekaj fotografij iz našega medgeneracijskega druženja. Smo skupina Ježki, v kateri so otroci stari od 2 – 3 leta. Našemu vabilu se je odzvala gospa Angelca. Skupaj smo se odpravili na daljši sprehod po naši znani Jabolčni poti, na kateri smo se veliko pogovarjali, smejali, se osvežili s sadno malico in zaplesali v naravi. Imeli smo “odprte oči” za vse lepo kar nam ponuja narava. Za konec smo pokukali še v veliko leseno jabolko – v knjižnico v naravi. Babica Angelca je otrokom prebrala pravljico, ki je na posebnih lesenih stojalih nameščena ob naši Jabolčni poti. V zahvalo smo jo povabili še na kosilo v vrtec. Skupaj smo preživeli nepozaben in zelo poseben dan, ki je bil poln dogodivščin, tako za otroke, kot za gospo Angelco.