Lutkovno gledališče Maribor, 11. 10. 2023 (Rumi in kapitan)

PREDSTAVA RUMI IN KAPITAN (LUTKOVNO GLEDALIŠČE MARIBOR)

V sredo, 11. 10. 2023, smo se skupine 2. starostnega obdobja odpravile z avtobusom v Maribor. V Lutkovnem gledališču Maribor smo si ogledali predstavo Rumi in kapitan. Otrokom je že vožnja z avtobusom bila pravo doživetje, potem pa še odlična predstava. Kapitan Adrijan je v pokoju imel čas, da se odpravi na dolgo plovbo. Za posadko si je izbral zvesto psičko Rumi in mačko Abo. Med razburkano plovbo zaradi nevihte pripluje na otrok, kjer se skrivata otroka z mačkom. Sprva nevoljen kapitan spremeni razpoloženje, ko spozna otroka in ju sprejme na svoji barki. Otroci so na predstavi zelo uživali in pridobili novo izkušnjo z lutkovnim gledališčem.

Zapisala: Naja Verhovčak

GALERIJA FOTOGRAFIJ