PROMETNA PREDSTAVA

Začetek šolskega leta je bil prometno obarvan. Že v jutranjem krogu so potekali pogovori, kaj je promet, kako le-ta vpliva na naš planet, kakšna so prometna pravila, čemu služijo in podobno. Otroci iz skupine Raziskovalci so za intervju z veseljem o tem spregovorili še z novinarko BKTV-ja, v četrtek, 8. 9. 2022.

V času Evropskega tedna mobilnosti so se vsi oddelki drugega starostnega obdobja odpravili v Hram kulture Arnolda Tovornika, kjer so si ogledali predstavo Miškinega gledališča z naslovom Opica in Kapitan Tan-Tan. Odlična igralca sta otroke popeljala v zanimiv dan opice Nece in kapitana Tan-Tana. Zgodba je bila poučno obarvana. Otroke je učila o prometnih pravilih. Pripravljena in predstavljena pa je bila na izredno srčen in komičen način. Vsi navzoči smo si jo z veseljem ogledali, ob njej pa se smejali, ploskali in vriskali na ves glas.

GALERIJA FOTOGRAFIJ